VII PUCHAR WÓJTA GMINY SPYTKOWICE W TENISIE STOŁOWYM – wyniki i fotorelacja

Turniej został rozegrany w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Spytkowicach. W dniu 25 marca 2022 roku dla szkół podstawowych, oraz 26 marca 2022 roku dla grupy Open. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 3 w Spytkowicach. Turniej odbył się pod patronatem Gminy Spytkowice.
W zawodach wzięło udział 67 zawodników w trzech kategoriach wiekowych, z podziałem na kobiety i mężczyzn: szkoły podstawowe klasy 4-6, szkoły podstawowe klasy 7-8, oraz grupa Open.

Otwarcia zawodów dokonała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Pani Irena Bala. System rozgrywek został dostosowany do liczby zgłoszonych zawodników w danej kategorii wiekowej. Po zakończeniu zawodów odbyła się dekoracja najlepszych zawodników, której dokonali: Wójt Gminy Spytkowice Pan Ryszard Papanek oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Pani Irena Bala. Nagrody dla zwycięzców w postaci pucharów, medali, dyplomów oraz nagród rzeczowych, ufundowała Gmina Spytkowice, ponadto dla startujących dzieci i młodzieży zakupione zostały drożdżówki i woda do picia. Zawody sędziowali panowie: Łukasz Łoboda i Bogusław Gumuliński.

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich przybyłych zawodników.