Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu serdecznie zaprasza na Piknik Zdrowia, który odbędzie się 28 maja br. (czwartek) w godz. od 11.00 do 17.00, na terenie i w pobliżu Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu (Al. Tysiąclecia 37). Celem tego wydarzenia jest poprawa zdrowia mieszkańców powiatu nowotarskiego poprzez promowanie zdrowego stylu życia i dbałości o zdrowie oraz uświadamianie roli badań profilaktycznych.
28 maja 2026 r. (czwartek)
Godz. 11:00–17:00
Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu
Celem Pikniku Zdrowia jest:
– promocja profilaktyki zdrowotnej
– zwiększanie świadomości dotyczącej dbania o zdrowie
– zapewnienie mieszkańcom łatwego dostępu do badań i konsultacji
Podobny tekst
PORADNIK BEZPIECZEŃSTWA
Twoje przygotowanie ma znaczenie W ciągu ostatnich lat zagrożenie wobec Polski znacząco wzrosło. Dezinformacja, cyberataki, zagrożenia hybrydowe, sabotaż …
PORADNIK BEZPIECZEŃSTWA
Twoje przygotowanie ma znaczenie W ciągu ostatnich lat zagrożenie wobec Polski znacząco wzrosło. Dezinformacja, cyberataki, zagrożenia hybrydowe, sabotaż …
INFORMACJE O SPOSOBIE I ZASADACH DYSTRYBUCJI PREPARATU STABILNEGO JODU W GMINIE SPYTKOWICE NA WYPADEK ZDARZENIA RADIACYJNEGO
Dystrybucja tabletek z jodkiem potasu rozpocznie się w momencie zagrożenia na polecenie Wojewody Małopolskiego
Urząd Gminy Spytkowice Oficjalna strona internetowa Urzędu Gminy w Spytkowicach
