Szanowni Mieszkańcy!

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, w związku z rosnącym ryzykiem zakażeń koronawirusem oraz wciąż nowo pojawiającymi się przypadkami osób zarażonych w naszym kraju, jak również mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Polski Rząd (decyzja o wprowadzonej w powiecie nowotarskim „czerwonej strefy”) w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, informuje się, że Urząd Gminy w Spytkowicach PROWADZI BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ KLIENTÓW (w ograniczonym zakresie)

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów).

W celu sprawnego załatwiania spraw wymagających bezpośredniego kontaktu z pracownikami Urzędu, zaleca się wcześniejsze skontaktowanie się telefonicznie pod nr tel. (18) 26 88 370 lub 18 26 88 418, celem przedstawienia sprawy i umówienia terminu wizyty w Urzędzie.

Podania i wnioski nie wymagające bezpośredniego kontaktu z pracownikami Urzędu można składać do skrzynki odbiorczej znajdującej się przy wejściu do Urzędu.

Kasa w Urzędzie Gminy jest czynna do godziny 14.00.

Przed załatwianiem spraw w Urzędzie Stanu Cywilnego, prosimy o kontakt na tel. (18)26 88 402.

Wszystkie inne sprawy zalecamy załatwiać za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (posiadając konto na www.epuap.gov.pl można korzystać z elektronicznych usług, wysyłając wnioski do urzędu, podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym) lub e-mailem: urzad@spytkowice.pl

Apelujemy o rozwagę i stosowanie się do komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.

Wszelkie informacje o koronawirusie znajdziesz tutaj: https://www.gov.pl/web/zdrowie oraz https://www.gov.pl/web/koronawirus

Przypominamy także, że wpłat z tytułu podatków, odpadów należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe podane na decyzjach i zawiadomieniach w sprawie określenia ich wysokości

Z tytułu innych opłat zapłaty należy dokonywać przelewem na rachunki bankowe Urzędu.

Apelujemy również, by zachować zdrowy rozsądek oraz podstawowe zasady ostrożności. Pamiętajmy, by dzieci i osoby starsze pozostały w domach, a każdy mieszkaniec pamiętał o unikaniu miejsc, gdzie znajdują się największe skupiska ludzi.