OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE W SPRAWIE REALIZOWANYCH NA TERENIE GMINY SPYTKOWICE PRAC GEODEZYJNYCH DOTYCZĄCYCH MODERNIZACJI EWIDENCJI GRUNTÓW I BUDYNKÓW

WÓJT GMINY SPYTKOWICE INFORMUJE

Prace związane z prowadzoną na terenie naszej Gminy modernizacją ewidencji gruntów i budynków Są wykonywane na zlecenie Starosty Powiatowego w Nowym Targu, który jest organem nadzorującym te prace.

W związku z powyższym wszelkie pytania w tej sprawie proszę kierować bezpośrednio do Wydziału Geodezji, Katastru i Kartografii Starostwa Powiatowego w Nowym Targu mieszczącym się przy ulicy Bolesława Wstydliwego 14 w Nowym Targu, nr tel. 18 266 13 85.

Na zlecenie Starostwa Powiatowego prace geodezyjne terenowe wykonuje firma AP.GEO Geodezja i Geoinformatyka z Wrocławia (siedziba firmy ul. Truskawkowa 40, 53-007 Wrocław).

Wszelkie informacje dotyczące technicznych prac pomiarowych mogą Państwo uzyskać u geodety Pana Pawła Zając pod nr teł. 601 71 72 73.

Ponadto pracownicy wskazanej firmy geodezyjnej będą do Państwa dyspozycji w budynku „Starej Gminy” (budynek na parkingu przy Kościele nad restauracją Bistro) w dniach od 7 do 24 stycznia 2020r. w godz. od 7.30 do 18.00.