II PUCHAR WÓJTA GMINY SPYTKOWICE W TENISIE STOŁOWYM– GRA POJEDYNCZA

Turniej został rozegrany w dniu 30 stycznia 2016 roku w hali Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Spytkowicach. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Spytkowicach oraz Gmina Spytkowice.
W zawodach wzięło udział 56 zawodników w czterech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazjum, do 21 lat oraz open z podziałem na kobiety
i mężczyzn.

Otwarcia zawodów dokonał gospodarz obiektu, Pani dyrektor Danuta Zawiłowicz, życząc przybyłym zawodnikom udanego startu oraz dobrej zabawy.
System rozgrywek został dostosowany do liczby zgłoszonych zawodników w danej kategorii wiekowej. Po zakończeniu zawodów odbyła się dekoracja najlepszych zawodników, której dokonali: Wójt Gminy Spytkowice pan Ryszard Papanek, Przewodniczący Rady Gminy pan Józef Kościelniak oraz dyrektor Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Spytkowicach pani Danuta Zawiłowicz. Nagrody dla zwycięzców w postaci pucharów, statuetek, medali i dyplomów ufundowała Gmina Spytkowice, ponadto dla startujących dzieci i młodzieży zakupione zostały drożdżówki i soczki.

Zawody sędziowali panowie: Łukasz Łoboda i Bogusław Gumuliński

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich przybyłych zawodników.

Koordynator zawodów:  Łukasz Łoboda

Klasyfikacja końcowa Pucharu Wójta Gminy Spytkowice w Tenisie Stołowym

SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

I

LUBIŃSKA EDYTA  (SP2)

II

KALEMBA MONIKA (SP2)

III

KRUPA KATARZYNA (SP1)

IV

STACHURA AGNIESZKA (SP1)

V

SABARA WERONIKA (SP1)

VI

KOWALCZYK GABRIELA (SP1)

VII

SMÓŁKA ALKSANDRA (SP1)

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE - CHŁOPCY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

I

WÓJCIAK SZYMON (SP2)

II

SZYSZKA MATEUSZ (SP2)

III

TALAGA FILIP (SP2)

IV

LEKSANDER DAWID (SP2)

V

WÓJCIAK DANIEL (SP2)

VI

LENART DAWID (SP3)

VII

RZESZÓTKO KACPER (SP2)

VIII

BANAŚ JAKUB (SP1)

IX

PĄTKO JAKUB (SP1)

X

PIETRZAK PRZEMYSŁAW (SP1)

XI

RZESZÓTKO MACIEJ (SP1)

 

 

GIMNAZJUM - DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

I

MOŻDŻEŃ KAROLINA

II

MAJCHRZAK PAULINA

III

FIOREK NATALIA

IV

URBANIAK MARIA

V

LENART JULIA

VI

SMÓŁKA KAROLINA

VII

KATANIAK ANGELIKA

VIII

SULARZ DOMINIKA

 

 

GIMNAZJUM - CHŁOPCY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

I

LENART JAKUB

II

PĄTKO DAWID

III

SKAWINIAK PIOTR

IV

ZIOBRO HUBERT

V

SALEH JAKUB

VI

ANTOLAK ADAM

VII

KARCZ PIOTR

VIII

ŁUKASZKA PAWEŁ

IX

LUBIŃSKI RAFAŁ

X

KONIG DAWID

 

DO 21 LAT - KOBIETY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

I

LENART JOANNA

II

WOJTASIEK AGNIESZKA

III

BANAŚ GABRIELA

 

DO 21 LAT - MĘŻCZYŹNI

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

I

SKAWINIAK PAWEŁ

II

MAŚNICA KAMIL

III

ŻMUDA DAMIAN

IV

KOSZAREK DANIEL

V

SOBCZAK MICHAŁ

VI

BIŁEK DAWID

 

OPEN - KOBIETY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

I

SZYSZKA ANNA

II

LENART ELŻBIETA

III

MAJCHRZAK DOROTA

IV

KLINOWSKA-BANAŚ KATARZYNA

 

OPEN - MĘŻCZYŹNI

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

I

CZERNIAWSKI  WIESŁAW

II

KOŚCIELNIAK MARCIN

III

LENART KAZIMIERZ

IV

BIELARCZYK TADEUSZ

V

TEPER JERZY

VI

MAJCHRZAK MAREK

VII

BANAŚ MACIEJ