Gmina Spytkowice kibicuje Jankowi Ziobro

W dniach 15 i 17 lutego delegacja naszej Gminy na czele z Panią Marią Ziobro wzięła udział w aktywnym kibicowaniu naszym skoczkom zorganizowanym przez  TVP Info i Radio RMF FM w otwartym studio w Białce Tatrzańskiej.

Zarówno w sobotę 15 lutego jak i poniedziałek 17 lutego kilkakrotnie z tego studio wchodziliśmy na ogólnopolskie łączenie w czasie najlepszej oglądalności w telewizji publicznej, która posiada niezbędne prawa do transmisji sportowych z Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Należy zaznaczyć, że było to możliwe tylko dzięki popularności jaka zdobył pochodzący ze Spytkowic skoczek, jak i Jego Mamie, która posiada dzięki bardzo dobrym występom Syna, dobre relacje z różnymi mediami. Te same media określają jednakże miejsce prowadzenia studia telewizyjnego z zawodów sportowych na podstawie stosownych umów sponsorskich.

Dlatego odpowiadając na zaproszenie do studia telewizyjnego w Białce Tatrzańskiej uznano, że nie skorzystanie z kilkakrotnej, darmowej reklamy Gminy Spytkowice w czasie najlepszej oglądalności w publicznej telewizji byłoby poważnym zaniechaniem, i dlatego też nasza delegacja była widoczna i słyszana w całej Polsce.

Kończąc zaznaczamy, że jedziemy tam gdzie nas zapraszają, i gdzie jest pełna promocja naszej Gminy.

Wójt Gminy Spytkowice