Zakończenie kursu komputerowego

W dniu 25 października 2013r. w godzinach popołudniowych zakończyła się "IV edycja Kursu Komputerowego dla Początkujących".

Kurs odbywał  się od 23 września do 25 października. Podczas jego trwania uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy - poranną i wieczorną. W sumie każda z grup zrealizowała 28 spotkań  w ramach podstawowej  znajomości  obsługi komputera oraz zgłębiała tajniki korzystania z Internetu,  a także użytkowania niektórych programów komputerowych. W sumie w obecnej edycji udział wzięło 17 uczestników w wieku od 33 do 81 lat.

Wieczorne zakończenie  upłynęło w bardzo uroczystej i podniosłej atmosferze. Nie zabrakło okolicznościowych przemówień wybranych reprezentantów z obu grup, kwiatów oraz wielu ciepłych słów. W spotkaniu oprócz prowadzących oraz uczestników uroczystości  uczestniczyła Przewodnicząca Rady Gminy Spytkowice Pani Barbara Dziur. Każdy z absolwentów otrzymał gratulacje z rąk Pani Przewodniczącej oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Pani Dominiki Leśniak oraz pamiątkowy dyplom ukończenia kursu.

Po części oficjalnej nastąpiła niewielki poczęstunek podczas którego wszyscy zebrani skosztowali przepysznego ciasta  oraz wypili filiżankę dobrej kawy. W związku z dużym zainteresowaniem GCK ma zamiar uruchomić kolejny nabór do następnej edycji kursu. Dlatego już dziś zapraszamy do zgłoszenia się do naszej placówki gdzie znajdą Państwo mnóstwo odpowiedzi na nurtujące pytania oraz porad odnośnie pracy z komputerem. A najprawdopodobniej już na początku 2014 roku przedstawimy relacje z jubileuszowej V edycji kursu.