Informacje Urzędu Gminy

Dożynki Gminne

Informacja

W dniu 2 sierpnia 2019 (piątek) Urząd Gminy czynny do godziny 13:00
Za utrudnienia przepraszamy

Ogłoszenie

Obowiązki sprawozdawcze podmiotów korzystających ze środowiska

Obowiązki sprawozdawcze podmiotów korzystających ze środowiska w zakresie raportowania do Krajowej bazy o emisjach gazów cieplarnianych i innych substancji oraz sporządzania wykazu zawierającego informacje i dane o zakresie korzystania ze środowiska – informacja o uruchomieniu funkcjonalności generowania w systemie Krajowej bazy wykazu zawierającego informacje i dane o zakresie korzystania ze środowiska

Szanowni Państwo

Wybory do Rad Powiatowych Małopolskiej Izby Rolniczej 2019

Ważne daty:
do 17 czerwca 2019 r. – udostępnienie do wglądu spisu osób uprawnionych do udziału w głosowaniu
do 05 lipca 2019 r. – zgłaszanie kandydatów
28 lipca 2019 r. - głosowanie
W gminie Spytkowice wybiera się jednego członka do Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej
Od 12 czerwca do 17 czerwca 2019 r. w godzinach od 8:00- 15:00 w Urzędzie Gminy Spytkowice w pok.nr 8 zostanie wyłożony do wglądu spis członków izby rolniczej uprawnionych do udziału w głosowaniu w wyborach do rad powiatowych izby rolniczej.

Informacja

W okresie od czerwca do sierpnia bieżącego roku na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego zostanie przeprowadzane badanie  opinii publicznej na temat sytuacji rodzin. Wykonawcą badania jest firma Market Research World (MRW) z siedzibą w Gliwicach. W ramach projektu ankieterzy:

Informacja

W dniach 28 – 30 maja na terenie całej Małopolski odbędą się ćwiczenia RENEGATE/SAREX-19 z  wykorzystaniem systemu alarmowania wojsk i ludności cywilnej.
W ramach ćwiczenia 28 maja 2019 r. planowane jest użycie sygnałów alarmowych emitowanych przez syreny alarmowe dotyczących zagrożenia z powietrza.

Informacja

ARiMR: składanie wniosków o dopłaty przedłużone do końca maja W Małopolsce brakuje jeszcze 28 tys. wniosków

Informacja

Strony